Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /data/b/1/b1ab8737-8788-485a-b4b2-15ec07714006/glasko.sk/data/libs/Nette/loader.php on line 28
Glasko, s.r.o. Izolačne sklo, Kalené sklo, Riešenim je sklo Izolačné sklo
Blasko Blasko Blasko Blasko

Izolačné sklo

V našej spoločnosti sú inštalované dve najmodernejšie linky na produkciu izolačného skla. Najväčší vyrobiteľný rozmer je 4000 x 2700 mm, čo je v súčasnosti najväčší rozmer na Slovensku. Pri výrobe izolačných skiel používame najkvalitnejšie materiály, ktoré v súčasnosti existujú. Naša technológia umožňuje používať všetky druhy dištančných rámčekov ( Hliník, Nerez a TGI), ako aj tmelenie UV tmelom.

Izolačné skla sa skladajú z dvoch alebo troch tabuli skla ktorých vzdialenosť je vymedzená rôzne širokými dištančnímy profilmi. Tieto profily sú plnené vysúšacim prostriedkom ktorý zabraňuje vzniku vlhkosti a kondenzácii vodných par. Spojenie skiel je dosiahnuté organickým trvale plastickým tmelom, ktorí zabraňuje prenikaniu vlhkosti do dutín. Vonkajší okraj izolačného skla je utesnení trvalo pružným tmelom s výbornými fyzikalne-mechanickými vlastnosťami. Dôležitými veličinami u izolačných skiel je súčiniteľ prechodu tepla Ug, ktorý predstavuje mieru straty tepla z priestoru W/m2.K a celková priepustnosť slnečného žiarenia g, ktoré sa dostáva cez okná do miestnosti. Kombinácia skladby skiel dovoľuje zvýrazňovať prednosti rôznych typov skla, ale aj usmerňovať vplyv slnečného spektra a vyhovieť rôznym funkčným vlastnostiam. Takto produkované izolačne skla v kombinácii s rôznymi špeciálnymi sklami rozdeľujeme do nasledujúcich skupín: